Wie is wie

Algemeen telefoonnummer 057 20 05 41 (receptie)
Op maandag, donderdag en vrijdag: van 7.45 u. tot 16.30 u.
Op dinsdag: van 7.45 u. tot 17.15 u.
Op woensdag van 7.45 u. tot 12.30 u.


Algemeen e-mailadres hf@smsi.be
   
Directeur Hans Debel
GSM: 0472 31 90 64
hans.debel@smsi.be
Adjunct-directeur

Dieter De Praitere

GSM: 0479 89 56 82

dieter.depraitere@smsi.be

Technisch adviseur-coördinator
Preventieadviseur
Stefaan Dehaerne
GSM: 0474 93 02 99
stefaan.dehaerne@smsi.be
   
Onthaal & opvolging afwezigheden Liesbet Denuwelaere 
liesbet.denuwelaere@smsi.be
Boekhouding Linda Touquet
linda.touquet@smsi.be
Secretariaat

Evelyne Ollevier & Stefanie Lycke

evelyne.ollevier@smsi.be

stefanie.lycke@smsi.be


Facturatieadres en leveringsadres

vzw SMSI – Heilige Familie
Eigenheerdstraat 8
8900 IEPER
ondernemingsnummer: 0469.480.295